Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Контролер обробки даних ВРД 06.093-ХХ
Концентратор M-Bus ВРД 05.022
Контролер управління подачею води з інтерфейсом M-Bus ВРД 05.010
Контролер обліку споживання електрики, води, газу, тепла з інтерфейсом M-Bus ВРД 05.011
Бездротовий контролер управління подачею води на батарейках ВРД 06.010
Бездротовий контролер обліку споживання електрики, води, газу, тепла з батарейним живленням ВРД 06.011
Трекер системи моніторингу VITEX® TRACK ВРД 02.012
Зчитувач безконтактних карток типу Mifare з інтерфейсом Ethernet ВРД 07.020-01
Мобільний відеореєстратор Mobile DVR ВРД 07.010
Мобільний термінал автоматизованої системи диспетчерського управління міським наземним пасажирським транспортом ВРД 02.021
Рішення для моніторингу транспорту
Рішення для контролю споживання тепла
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів
При проектуванні та монтажі систем контролю і обліку, всі розрахунки проводять, відштовхуючись від можливостей обладнання. Для управління роботою пристроїв необхідні відповідні контролери – це пристрої, що відповідають за збір та аналіз інформації, що передається різними датчиками та приладами обліку. Після збору інформації, контролер, в залежності із закладеною програмою вже приймає подальші дії: дозволяє або забороняє доступ до обладнання, що передає керуючі або тривожні сигнали, встановлює певну ступінь доступу.
Для захисту приладів-контролерів їх часто доповнюють особливими датчиками розтину, які передають відповідні сигнали на пульт охорони. Стабільна безперебійна робота забезпечується дублюючим харчуванням або ж вбудованою акумуляторною батареєю.
З метою зміни основних параметрів роботи контролера використовується спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє запрограмувати роботу техніки потрібним чином. Зв'язок з модулем здійснюється за допомогою стандартних телефонних ліній, або ж по мережі, якщо мова йде про бездротовий контролер. Обладнання може бути оснащена виносної передавальною антеною і слотом для установки однієї або двох сім-карт.
Всі контролери можна умовно розділити на два класи: мережеві та автономні. Перші краще всього використовувати на великих об'єктах, з великою кількістю точок доступу. Таке устаткування є максимально надійним. Моделі автономного типу, оптимально підходять для невеликих, віддалених об'єктів. Вони здатні працювати тривалий час без стороннього втручання.

Які контролери використовуються для веб-моніторингу

Залежно від призначення і особливостей системи контролю/обліку, підбирають відповідні типи контролюючого обладнання:
  • Трекери-системи моніторингу – пристрої для визначення поточного місця розташування транспортних засобів і цінних вантажів, шляхом передачі навігаційних даних, а саме: часу, дати, координат, висоти над рівнем моря та ін. Все це дозволяє точно відслідковувати переміщення рухомих об'єктів, щоб контролювати їх стан та безпеку.
  • Зчитувачі безконтактних карт – призначені для зчитування інформації з ідентифікаційних карток з подальшою її передачею в систему безпеки. Часто використовуються в різних СКД, заснованих на IP-технології.
  • Мобільні відеореєстратори – обладнання для запису відеоданих. В основному застосовується для забезпечення безпеки транспортних засобів. Запис здійснюється на карту пам'яті або ж сигнал відправляється через відеовихід безпосередньо на сервер зберігання даних. Деякі моделі реєстраторів здатні працювати з аналоговими камерами в системах відеоспостереження.Контролери захисту ланцюгів харчування - спеціальні пристрої, що відповідають за підтримання оптимальних параметрів напруги живлення. При перепадах струму (при критичному перевищенні встановленого порога) здійснюють відключення живлення.
  • Пристрої управління подачею води - є одним з важливих елементів системи контролю водопостачання. Вони відповідають за обмеження поставок води при аваріях або в разі несплати за спожиті послуги. Можуть застосовуватися для повного відключення або відновлення подачі води споживачам.
  • Контролери дистанційного обліку споживання енергоресурсів - апарати для зчитування інформації про поточний витраті споживаних ресурсів: води (гарячої й холодної), електроенергії, газу, тепла.
  • Концентратори збору даних з приладів обліку - збирають всю необхідну інформацію для подальшої передачі в систему збору даних (відправка може здійснюватися будь-якими способами, наприклад, по бездротових каналах зв'язку).
Вищевказані види контролерів широко застосовуються в системах веб-моніторингу, розроблених групою компаній VITEX®.

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X