Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA


Група компаній VITEX® - телекомунікації в ЖКХ, державних і бізнес підприємствах


Розробка і виробництво мікроелектроніки, розробка програмного забезпечення,
оптовий і роздрібний продаж за профілем

НАШІ ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯVITEX® - Група компаній ВІТЕКС


Група компаній представляє торгову марку VITEX® на ринку телекомунікацій в ЖКГ, державних і бізнес підприємствах.
Ми виконуємо повний цикл в рішенні задач замовника:
 • розробка електронного обладнання та програмного забезпечення;
 • постачання імпортних компонентів;
 • одиничне та серійне виробництво;
 • монтаж і обслуговування компонентів і систем.


ДЕТАЛЬНІШЕ


ОСТАННІ НОВИНИ


VITEX на AQUA UKRAINE - 2021
Компанія "ВІТЕКС НОВА" у цьому році приймала участь на Міжнародному форумі "АКВА УКРАЇНА 2021", та представила лінійку обладнання власного виробництва у сфері обліку енергоресурсів, технологічного контролю параметрів водопостачання і водовідведення та контролю за рухом транспорта.
подробнее...


ДИВИТИСЯ УСІ НОВИНИ


VITEX на AQUA UKRAINE - 2021Розвиток сучасних технологій дозволяє повністю автоматизувати процеси обліку та споживання різних ресурсів. Група компаній, об'єднаних торговою маркою VITEX® пропонує готові рішення для моніторингу витрати газу, тепла, води, а також займається розробкою і виробництвом електронного обладнання та програмного забезпечення.

Основними напрямками діяльності є:

 • Контроль споживання ресурсів
 • Моніторинг транспорту
 • Контроль технологічних параметрів
 • Системи веб-моніторингу для відстеження в режимі реального часу
 • Розробка і виготовлення контролерів для систем обліку
Наша компанія володіє значним досвідом розробки готових проектів «під ключ». Ми давно і успішно співпрацюємо з комунальними підприємствами великих міст та обласних центрів, пропонуючи послуги з організації систем управління водопостачанням та іншими природними ресурсами.

Контроль споживання ресурсів і послуг

Однією з найважливіших завдань в комунальній сфері є точний контроль та постійний моніторинг споживання ресурсів. Компанією VITEX® пропонується готова система контролю за управління водопостачанням, подачею газу, тепла та інших послуг. Вона дає можливість дистанційно вести облік витрати ресурсів, перенаправляти їх при необхідності, наприклад, у випадку аварій або при відключенні споживачів із заборгованістю.
Сучасні системи контролю дозволять швидко і ефективно виявляти можливі втрати (протікання) і приймати відповідні рішення – обмежувати або повністю відключати пошкоджені лінії.
Використання таких інженерних рішень допомагає досягти значного економічного ефекту за рахунок зниження впливу людського фактора, скорочення робочого часу та витрат на транспорт. При цьому, контролюючі організації зможуть в режимі реального часу відслідковувати стан системи, кількість спожитих енергоресурсів, рівень оплати за них. Для цього системою здійснює збір даних з відповідних приладів обліку з передачею їх на серверні станції.
Вона включає в себе спеціальні пункти обліку, концентратори, контролери та інше обладнання, розроблене безпосередньо фахівцями компанії. Використання бездротової передачі даних дозволяє відмовитися від малоефективного збору свідчень вручну, що значно прискорює роботу комунальних підприємств, гарантує більшу точність і достовірність інформації. Можливість віддаленого управління дозволяє набагато оперативно реагувати на будь-які зміни ситуації, при цьому користувач може налаштувати права доступу, щоб обмежити несанкціоноване втручання в роботу системи.
Ми допоможемо розробити готову систему споживання гарячої і холодної води, а також пропонуємо рішення для тепломереж, для газових компаній.

Моніторинг транспорту

Компанії, що займаються транспортними послугами, часто відчувають труднощі з контролем транспорту та вантажів, що переміщуються на великі відстані. Наші власні розробки дозволили автоматизувати моніторинг рухомих об'єктів. Тепер можливо відстеження місця розташування і швидкості будь-яких транспортних засобів, з використанням супутникової навігації GPS і ГЛОНАСС. Висока точність допомагає визначити знаходження автомобілів і вантажів з точністю до метра.
Автоматизована система контролю дозволить в режимі реального часу відслідковувати напрямок руху, швидкість, пройдений шлях. Таким чином, перевізник зможе дотримуватися оптимальний швидкісний режим і виключити будь-які порушення маршруту. Крім того, чимале значення має забезпечення безпеки вантажів. При будь-яких аварійних ситуаціях (аварії, напад, надзвичайні ситуації) стане можливим оперативно реагувати на них.

Додаткові можливості наших систем:

 • Контроль роботи техніки (її вузлів і механізмів)
 • Перевірка споживання палива
 • Запис пройденого маршруту
 • Підрахунок кількості часу в дорозі
Наші рішення дозволяють побудувати великі корпоративні системи моніторингу з численними каналами для обміну даними.
Спеціалізоване обладнання для обміну даними
Компанія VITEX® успішно займається розробкою і впровадженням електронних компонентів для організації систем веб-моніторингу. Наша мікроелектроніка представлена сучасними контролерами для обліку споживання, керування подачею ресурсів, відеореєстраторами і пристроями телекомунікації.
Максимум уваги приділяється мобільності електронних компонентів. Перевага віддається обладнанню, яке здатне працювати автономно, за рахунок власних джерел живлення. Ще одна особливість нашої техніки – можливість дистанційного керування через різні веб-сервіси. Встановивши централізовану систему обміну даними можна збирати всю інформацію на сервері компанії-постачальника послуг, з можливістю автоматичної відправки звітів в різні контролюючі організації.


ПОШУК
X