Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA

Контроль за споживанням енергоресурсів є однією з важливих задач для підприємств, що займаються їх постачанням. Проведення належного моніторингу дозволяє оптимізувати можливі витрати і витрати, допоможе збільшити прибуток компанії, зробить її послуги більш конкурентоспроможними.

Група компаній, що діють під торговою маркою VITEX®, що пропонує комплексні рішення для державних підприємств і приватних компаній, діючих на ринках житлово-комунального забезпечення.

Основним напрямком діяльності є розробка методів і способів точного веб-моніторингу споживання електроенергії, газу, води та інших ресурсів. Для цього розроблено відповідні комплекси електронного обладнання та програмного забезпечення, що дозволяють дистанційно контролювати витрату і споживання ресурсів.

Пропонуються готові рішення для автоматизації промислових, житлово-комунальних підприємств, компаній, що займаються газо- та водопостачанням, а також діючих в сфері електроенергетики.

Точний облік витрачання ресурсів і контроль енергоефективності


При роботі різних технологічних систем, важливе значення має облік технологічних параметрів. Наприклад, для підприємств, що займаються водопостачанням, головну роль відіграють витрати і тиск води. Аналогічно необхідний облік електроенергії (з контролем напруги і потужності) для енергетичних компаній, що обслуговують електричні мережі.

Одним з продуктів VITEX®, спеціально створених для таких організацій, є система контролю і управління водопостачанням. Вона дозволяє вести облік споживання гарячої та холодної води в режимі реального часу. Також здійснюється контроль витрат електрики, газу, тепла. Така система контролю дає можливість регулювати постачання води, в залежності від рівня оплати споживачами або у разі непередбачених ситуацій (аварій або при необхідності перерозподілу ресурсів). Одночасно можна контролювати загальний стан системи для захисту від витоків і збору потрібної статистики.

Дистанційний контроль дозволить скоротити витрати на обслуговування системи, зменшить кількість цікавого персоналу (наприклад, за рахунок відмови від послуг контролерів, які перевіряють лічильники в квартирах і будинках.

Системи контролю VITEX® дозволяють оптимізувати тарифи і поліпшити сервіс. Це одне з оптимальних рішень, що використовуються в Україні.

Швидка передача даних

Використання системи обліку, яка автоматично збирає дані з приладів (лічильників) і передає їх на сервер, що дозволяє бачити повну картину енергопостачання як окремих споживачів, так і в цілому. У випадку перевищення встановлених лімітів або при недостатній оплати, можна обмежити подачу послуг дистанційно.

Одна з особливостей веб-моніторингу полягає в можливості бездротової передачі даних. Це дозволяє спростити підключення контрольних датчиків до системи контролю, і гарантує більш просту заміну контролюючого обладнання.

Інформація, зібрана з приладів обліку, що надходить на сервер системи, обробляється там і зберігається. Згодом всі дані про споживання ресурсів можуть бути передані до системи обліку постачальних організацій. Управління роботою може здійснюватись як локально, так і віддалено, з робочого місця адміністратора.

Сучасне обладнання для контролю

Під брендом VITEX® випускається обладнання, що дозволяє швидко зібрати мобільну систему моніторингу. Пропонуються чутливі контролери обліку споживання електрики, води та інших ресурсів, а також пристрої для управління подачею. Виробником особлива увага приділяється мобільності і незалежності від зовнішніх джерел живлення. Обладнання здатне стабільно функціонувати повністю автономно, не вимагаючи постійної настройки і контролю. При цьому його вартість є доступною для більшості споживачів. Що стосується використання – виробником передбачена можливість дистанційного управління роботою пристроїв. Всі вимірювання проводяться регулярно, що дозволяє контролювати подачу ресурсів з високою точністю.

Щоб ви могли підключити датчики до системи, пропонуються зручні варіанти бездротових контролерів, які здійснюють передачу інформації від периферії в систему збору даних. Досягається можливість роботи зі стандартними інтерфейсами і протоколами. При цьому не потрібно прокладати кабельні лінії зв'язку, монтувати додаткове мережне устаткування. Конкретно для систем водопостачання, можна замовити готові мобільні пункти контролю. Це обладнання може працювати в автономному режимі, здійснюючи контроль тиску і витрати води.ПОШУК
X