Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
МЕНЮ:
Контролери
Концентратор M-Bus ВРД 05.022
Контролер управління подачею води з інтерфейсом M-Bus ВРД 05.010
Контролер обліку споживання електрики, води, газу, тепла з інтерфейсом M-Bus ВРД 05.011
Бездротовий контролер управління подачею води на батарейках ВРД 06.010
Бездротовий контролер обліку споживання електрики, води, газу, тепла з батарейним живленням ВРД 06.011
Трекер системи моніторингу VITEX® TRACK ВРД 02.012
Зчитувач безконтактних карток типу Mifare з інтерфейсом Ethernet ВРД 07.020-01
Мобільний відеореєстратор Mobile DVR ВРД 07.010
Рішення для моніторингу транспорту
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів
При проектуванні та монтажі систем контролю і обліку, всі розрахунки проводять, відштовхуючись від можливостей обладнання. Для управління роботою пристроїв необхідні відповідні контролери – це пристрої, що відповідають за збір та аналіз інформації, що передається різними датчиками та приладами обліку. Після збору інформації, контролер, в залежності із закладеною програмою вже приймає подальші дії: дозволяє або забороняє доступ до обладнання, що передає керуючі або тривожні сигнали, встановлює певну ступінь доступу.
Для захисту приладів-контролерів їх часто доповнюють особливими датчиками розтину, які передають відповідні сигнали на пульт охорони. Стабільна безперебійна робота забезпечується дублюючим харчуванням або ж вбудованою акумуляторною батареєю.
З метою зміни основних параметрів роботи контролера використовується спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє запрограмувати роботу техніки потрібним чином. Зв'язок з модулем здійснюється за допомогою стандартних телефонних ліній, або ж по мережі, якщо мова йде про бездротовий контролер. Обладнання може бути оснащена виносної передавальною антеною і слотом для установки однієї або двох сім-карт.
Всі контролери можна умовно розділити на два класи: мережеві та автономні. Перші краще всього використовувати на великих об'єктах, з великою кількістю точок доступу. Таке устаткування є максимально надійним. Моделі автономного типу, оптимально підходять для невеликих, віддалених об'єктів. Вони здатні працювати тривалий час без стороннього втручання.

Які контролери використовуються для веб-моніторингу

Залежно від призначення і особливостей системи контролю/обліку, підбирають відповідні типи контролюючого обладнання:
  • Трекери-системи моніторингу – пристрої для визначення поточного місця розташування транспортних засобів і цінних вантажів, шляхом передачі навігаційних даних, а саме: часу, дати, координат, висоти над рівнем моря та ін. Все це дозволяє точно відслідковувати переміщення рухомих об'єктів, щоб контролювати їх стан та безпеку.
  • Зчитувачі безконтактних карт – призначені для зчитування інформації з ідентифікаційних карток з подальшою її передачею в систему безпеки. Часто використовуються в різних СКД, заснованих на IP-технології.
  • Мобільні відеореєстратори – обладнання для запису відеоданих. В основному застосовується для забезпечення безпеки транспортних засобів. Запис здійснюється на карту пам'яті або ж сигнал відправляється через відеовихід безпосередньо на сервер зберігання даних. Деякі моделі реєстраторів здатні працювати з аналоговими камерами в системах відеоспостереження.Контролери захисту ланцюгів харчування - спеціальні пристрої, що відповідають за підтримання оптимальних параметрів напруги живлення. При перепадах струму (при критичному перевищенні встановленого порога) здійснюють відключення живлення.
  • Пристрої управління подачею води - є одним з важливих елементів системи контролю водопостачання. Вони відповідають за обмеження поставок води при аваріях або в разі несплати за спожиті послуги. Можуть застосовуватися для повного відключення або відновлення подачі води споживачам.
  • Контролери дистанційного обліку споживання енергоресурсів - апарати для зчитування інформації про поточний витраті споживаних ресурсів: води (гарячої й холодної), електроенергії, газу, тепла.
  • Концентратори збору даних з приладів обліку - збирають всю необхідну інформацію для подальшої передачі в систему збору даних (відправка може здійснюватися будь-якими способами, наприклад, по бездротових каналах зв'язку).
Вищевказані види контролерів широко застосовуються в системах веб-моніторингу, розроблених групою компаній VITEX®.

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ