Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Рішення для моніторингу транспорту
Рішення для контролю споживання тепла
Контроль споживання води
Контролер обробки даних ВРД 06.093-ХХ
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів
Система дозволяє вести дистанційний облік споживання гарячої та холодної води, електроенергії, газу, тепла та ін. в реальному масштабі часу, а в разі аварій або несплати споживачем послуг водопостачання, обмежувати кількість води, що постачається. 

Розширення системи дозволяє підключати інші локальні системи (систему контролю протікання води та ін.). 

Економічний ефект впровадження системи забезпечується за рахунок:

  • відсутність людського фактора при знятті показань з приладів обліку;  
  • скорочення робочого часу і транспортних витрат;  
  • оперативного управління споживанням енергоресурсів на вироблення теплової енергії та подачу води;  
  • відсутність ризику появи заборгованості при використанні в режимі контролю і управління обсягами передплачених послуг.


Система здійснює збір даних про фактичне споживання з приладів обліку на сервер системи Vitex®NET з подальшою передачею в системи обліку постачальних організацій, комерційним клієнтам (ОСББ, комунальні підприємства та ін.). 

Система включає в себе сервер системи, концентратори M-Bus, бездротові контролери обліку і управління подачею води на батарейках, прилади обліку з різними інтерфейсами і крани управління подачею води. 

Система контроля потребления водоснабжения vitex 

Концентратор M-Bus здійснює збір даних з приладів обліку (гарячої й холодної води, електроенергії, газу, тепла та ін.) З інтерфейсом M-Bus, їх передачу на сервер системи Vitex®NET через мережу INTERNET з подальшою інтеграцією з іншими інформаційними системами на рівні даних з використанням стандартних протоколів. 

Для підключення до концентратора M-Bus приладів обліку з імпульсними виходами використовуються конвертер інтерфейсів - контролер ВРД 05.032-02. 

Управління може бути автоматичне в рамках системи контролю протікання води або дистанційне, командами водопостачальної організації в режимі перевищення ліміту передплачених обсягів послуг або в результаті прийняття рішення про відключення від послуги за несплату боргу. 

У разі необхідності підключити до системи об'єкт з невеликою кількістю приладів обліку з імпульсними виходами або кранів управління подачею води може бути доцільно використовувати бездротові контролери на батарейках. Контролери підключаються до сервера системи через існуючі бездротові мережі. 

Сервер системи розміщується на майданчику постачальника послуг, здійснює доставку даних про витрату споживачеві і постачає організації через TCP / IP мережі. 

Диспетчерське програмне забезпечення дозволяє користувачам відповідно до їх правами в системі контролювати стан водопостачання, а також позаштатних ситуацій на вузлах обліку в онлайн режимі з візуалізацією подій на поверхових планах будівель.

ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ

Масштабованість системи

Концентратор M-Bus випускається у версіях максимальної місткості 100, 250 і 500 пристроїв M-Bus (приладів обліку або контролерів управління подачею води). При необхідності побудувати систему максимальним обсягом до 1000 пристроїв M-Bus пункт обліку водопостачання комплектується другим концентратором необхідної ємності.

Бездротова передача даних

Для обміну інформацією в бездротових контролерах використовується одна з існуючих бездротових технологій передачі даних (2G, NB-IoT, WiFi, LoRa та ін.). Підключення концентратора M-Bus до мережі INTERNET здійснюється через інтерфейс ETHERNET. У разі відсутності в місці обліку водопостачання ETHERNET, концентратор може підключатися до мережі INTERNET через безпровідний USB модем 2/3 / 4G або WIFI.

Віддалене управління

Управління бездротовими контролерами здійснюється як локально через інтерфейс USB, так і віддалено через інструменти адміністрування системи. Управління концентратором M-Bus здійснюється через вбудований WEB сервер як локально, так і з віддаленого робочого місця адміністратора. Доступ до панелі управління концентратором захищений паролем. Віддалено доступні функції початкової настройки та відредагувавши кількості, типу і властивостей приладів обліку, їх початкових свідчень і номерів обліку. Віддалено доступно управління контролерами управління подачею води.

Aвтономне живлення

Бездротові контролери використовують автономне живлення. Термін роботи без підзарядки не менше 4 років. Можливе виконання контролера з додатковим харчуванням від промислової мережі.

Управління обмеженням споживання води

Система може не тільки повністю відключити / включити подачу води споживачеві, але і обмежити її подачу на необхідному постачальнику послуги рівні (5% - 95%). Управління може бути автоматичне, в рамках системи контролю протікання води, або дистанційне, командами водопостачальної організації.

Гнучка побудова системи

Поєднання батарейного живлення з бездротовою передачею даних дозволяє розміщувати пристрої системи в зручних для користувача місцях. Монтаж не вимагає прокладки кабелів. Немає необхідності в додатковому мережевому обладнанні (шлюзи, сервера, модеми, ПЛК та ін.). Серверне програмне забезпечення розташовується в будь-якому місці, що має підключення до мережі Інтернет, і дозволяє інтегрувати функції обліку та управління в будь-яку існуючу автоматизовану систему SCADA, АСДУ, ERP, білінгову і ін. Сервер системи підтримує всі сучасні протоколи обміну даними.

Візуалізація роботи системи на поверхових планах будинку

Диспетчерське програмне забезпечення дозволяє контролювати сосотояние водопостачання в онлайн режимі на поверховому плані будинку.

Скачать


ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X