Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Рішення для моніторингу транспорту
Система моніторингу рухомих об'єктів VITEX® TRACK
Мобільний термінал автоматизованої системи диспетчерського управління міським наземним пасажирським транспортом ВРД 02.021
Трекер системи моніторингу VITEX® TRACK ВРД 02.012
Рішення для контролю споживання тепла
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів

Професійна система моніторингу громадського, міського, грузового автомобільного транспорту

Система контроля и мониторинга транспорта Vitex® Track Net II

Здійснення транспортних перевезень пов'язане з ризиком втрати цінних вантажів. Вкрай важливо мати постійний контроль роботи перевізників, зокрема, виконувати стеження за транспортом, щоб виключити порушення швидкісного режиму та несанкціоновану зміну маршруту прямування.
Спеціально для цих завдань, групою компаній VITEX® розроблена система контролю рухомих об'єктів. Вона дозволяє з високою точністю визначати місцезнаходження будь-якого транспорту або вантажу в режимі реального часу. Для цього використовується комплект датчиків, інформація з яких надходить на мобільні термінали, а також система GPS моніторингу транспорту.
Знаючи, де знаходяться автомобілі можна контролювати відповідність маршруту, а також швидко відреагувати на будь-які надзвичайні ситуації, наприклад, пов'язані з нападом зловмисників на колону. Точне визначення місця розташування авто допоможе швидко відшукати викрадені вантажі, а також надати всю необхідну допомогу.
Такі системи широко затребувані різними компаніями-перевізниками, патрульними службами, і компаніями, що займаються супроводом транспортних засобів та особливо небезпечних і цінних вантажів.
Крім визначення локації, встановлена система моніторингу руху дозволяє здійснювати дистанційний контроль над станом і працездатністю техніки. Встановивши відповідне обладнання, перевізник може не тільки відстежити машину з GPS, але і контролювати її поточний стан, отримуючи інформацію з датчиків на двигуні, підвісці або будь-яких інших вузлах. За рахунок цього можна здійснювати контроль палива, визначити число обертів двигуна, швидкість техніки.

Повна автоматизація перевезень

Для проведення повноцінного онлайн-моніторингу, компанією VITEX® пропонується система AVL. Завдяки їй, місцеположення транспорту визначається за допомогою трекерів, інформація з яких передається користувачеві. Також передбачена можливість обробки даних з метою візуалізації інформації. Все це дозволяє отримати повну картину по всіх наявних транспортних засобах. Дуже зручно застосовувати систему для контролю громадського транспорту, застосовуючи систему супутникового спостереження (GPS, ГЛОНАСС).
Підготовлене автоматизоване робоче місце диспетчера допускає проведення моніторингу на картах різного типу. При цьому можливий обмін даними за допомогою мобільних терміналів. Для роботи може використовуватися звичайний Web-браузер.

Система контролю здатна швидко формувати звіти з пройденої відстані, витраченого часу, в тому числі допомагає отримати деталізовану інформацію по кількості та часу стоянок, щоб виключити небажаний простій техніки. Все це спростить створення та контроль маршрутів і дасть можливість налагодити ефективну роботу підприємства.
Трекер системи моніторингу VITEX® TRACK ВРД 02.012


ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X