Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Рішення для моніторингу транспорту
Рішення для контролю споживання тепла
Контролер обробки даних ВРД 06.093-ХХ
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів
Контроль і управління над споживанням енергоресурсів

Одна з проблем, з якими стикаються житлово-комунальні підприємства – збір даних з приладів обліку, а також контроль енергопостачання. Автоматизувати ці процеси можна за допомогою системи управління водопостачанням, розробленої групою компаній VITEX®. Її призначення - дистанційне управління роботою пристроїв, які здійснюють збір інформації, а також формування єдиної системи обліку в режимі реального часу.
Спеціальний комплекс обладнання та програмного забезпечення дозволяє регулювати споживання гарячої та холодної води, газу, тепла, електроенергії та інших ресурсів. Застосування пристроїв керуючих подачею, допоможе обмежити її у разі несплати споживачем, або ж перерозподілити ресурси при виникненні різних аварійних ситуацій (протікання, проривів тощо).
Використанням дистанційного контролю можна досягти значного економічного ефекту за рахунок відмови від непродуктивної ручної зняття показань з приладів обліку (захист від впливу людського фактора та отримання недостовірних даних від споживачів). Також скорочується робочий час, необхідне на збір даних, зменшується ризик появи заборгованості від несумлінних платників.

Система контролю включає в себе:

  • пункти обліку послуг,
  • контролери для обліку та управління подачею ресурсів,
  • прилади обліку,
  • розподільчі системи.
Збір даних з приладів обліку здійснюється за допомогою спеціальних концентраторів. Після інформація передається та зберігається на сервері системи. Її можна використовувати, вести статистику, обмінюватися з різними контролюючими організаціями. Дистанційне керування подачею води або будь-якого іншого ресурсу може бути здійснено вручну або автоматично, наприклад, при недостатньому обсязі оплат. Мобільна система моніторингу дозволяє в онлайн-режимі мати повну й достовірну інформацію про поточний стан водопостачання на окремо взятій ділянці або на розподільчих мережах.

Віддалений збір даних

Основою розробленого комплексу є мобільні пункти контролю. Вони представляють собою обладнання для збору даних з приладів обліку (електролічильників, газових і водяних лічильників, калориметрів тощо). Зібрана інформація передається на сервер за допомогою стандартних протоколів.
До пристрою допускається підключення контролерів для керування подачею води або енергоносіїв. Особливості конструкції дозволяють дистанційно керувати функціонуванням системи з робочого місця адміністратора або використовуючи будь-який доступний WEB-сервер. Функція обмеження доступу дозволяє уникнути втручання сторонніх, не володіють достатніми правами.Можлива дистанційна настройка приладів обліку для установки початкових свідчень.  Аналогічно віддалено управляються і контролери, відповідальні за подачу води.  Використання бездротових способів підключення дозволяє уникнути витрат на прокладку додаткового мережевого обладнання.  Пункт контролю можна розмістити в будь-якому місці, за умови постійного підключення до Інтернет.  Зібрані дані можуть як оброблятися самою системою обліку, так і бути інтегрованими в будь-яку СУБД.

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X