Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Рішення для моніторингу транспорту
Рішення для контролю споживання тепла
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів
Аналітична система контролю за станом водопровідної мережі в режимі реального часу VITEX®NET
Пункт контролю технологічних параметрів ВРД 06.091
Мобільний пункт контролю тиску та витрат холодної води ВРД 06.090-01
Контролер обробки даних ВРД 06.093-ХХ

Група компаній Vitex пропонує готові рішення для контролю технологічних параметрів і якості роботи водопровідних та інших інженерних систем. Вони дозволяють організувати ефективний контроль за станом різних комунальних мереж (тепломережа, водопровід, каналізація), з отриманням всіх необхідних даних. Сучасне технологічне обладнання дає можливість збирати інформацію з облікових приладів і передавати її з допомогою дротового і бездротового зв'язку.
Ключовими складовими таких систем є пункти контролю технічних параметрів. Це комплект пристроїв для прийому і узгодження цифрових і аналогових сигналів від приладів обліку. За рахунок цього можна одержати загальну картину по витраті води, її тиску, з метою контролю якості. Всі дані передаються в єдину систему збору з подальшою обробкою та інтеграцією в інші інформаційні комплекси.

Точні вимірювання і передача даних

Система контролю з певною періодичністю або в разі різкої зміни параметрів, передає інформацію з периферійних пристроїв, використовуючи будь-які доступні канали. Для прийому сигналів використовуються стандартні інтерфейси і протоколи.
Робота системи може здійснюватися від постійних джерел струму (електричні мережі) або за допомогою спеціальних пристроїв безперебійного живлення. Це може стати виправданим рішенням при умовах нестабільної подачі електроенергії (у разі аварій або обривів електроживлення, обладнання зможе зберігати працездатність до декількох діб).
Завдяки цьому пристрої можуть бути розміщені найбільш зручним способом. При цьому монтаж не вимагає прокладання додаткових технологічних ліній зв'язку. Відсутня потреба у додатковому обладнанні (модеми, сервери, контролери). Основний сервер системи контролю можна розташувати в будь-якому місці, де є стабільне підключення до мережі Інтернет.

Регулювання водопровідних систем

Сучасні мобільні пункти – зручний засіб для контролю тиску і витрати води. У разі аварій або нештатних ситуацій, система дозволяє швидко проінформувати відповідні служби, а також переключити подачу ресурсів для більш раціонального розподілу навантажень на водопровідні мережі. Всі зміни відслідковуються в режимі реального часу, що дає можливість виконувати коригування технологічних показників без затримок.

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X