Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Рішення для моніторингу транспорту
Рішення для контролю споживання тепла
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Система контролю і управління газом в ЖКГ, ОСББ - VITEX® NET
Контролер обробки даних ВРД 06.093-ХХ
Рішення для контролю технологічних параметрів


Контроль за споживанням енергоресурсів є однією з важливих задач для підприємств, що займаються їх постачанням. Проведення належного моніторингу дозволяє оптимізувати можливі витрати, допоможе збільшити прибуток компанії, зробить її послуги більш конкурентоспроможними.
Група компаній, що діють під торговою маркою VITEX®, що пропонує комплексні рішення для державних підприємств і приватних компаній, діючих на ринках житлово-комунального забезпечення.
Основним напрямком діяльності є розробка методів і способів точного веб-моніторингу споживання газу, води та інших ресурсів. Для цього розроблено відповідні комплекси електронного обладнання та програмного забезпечення, що дозволяють дистанційно контролювати витрату і споживання ресурсів.
Пропонуються готові рішення для автоматизації промислових, житлово-комунальних підприємств, компаній, що займаються газо- та водопостачанням, а також діючих в сфері електроенергетики.

Система дистанційного моніторингу газу може бути корисною як у приватному будинку, так і в квартирі.
Система контролю газу - це апаратно-програмний комплекс, який реагує заданими командами під час спрацьовування певних датчиків. Такий комплекс може бути частиною розумного будинку або встановлюватись окремо. Найчастіше, разом із встановленням приладів, компанії пропонують послугу віддаленого моніторингу газопостачання.
Перед встановленням обладнання потрібно проконсультуватися з фахівцями, щоб з'ясувати всі можливості витратоміру газу та ціни на обладнання та послуги.
Компанії надають установку приладів обліку природного газу за умови наявності необхідних дозволів та ліцензій для роботи з газовим обладнанням. Самому встановлювати таке обладнання заборонено, оскільки це може бути небезпечним.

Точний облік витрачання ресурсів і контроль енергоефективності

При роботі різних технологічних систем, важливе значення має облік технологічних параметрів. Наприклад, для підприємств, що займаються водопостачанням, головну роль відіграють витрата і тиск води. Аналогічно необхідний облік електроенергії (з контролем напруги і потужності) для енергетичних компаній, що обслуговують електричні мережі.
Одним з продуктів VITEX®, спеціально створених для таких організацій, є система контролю і управління водопостачанням. Вона дозволяє вести облік споживання гарячої та холодної води в режимі реального часу. Також здійснюється контроль витрат газу, тепла. Така система контролю дає можливість регулювати постачання води, в залежності від рівня оплати споживачами або у разі непередбачених ситуацій (аварій або при необхідності перерозподілу ресурсів). Одночасно можна контролювати загальний стан системи для захисту від протікання і збору потрібної статистики.
Дистанційний контроль дозволить скоротити витрати на обслуговування системи, зменшить кількість зайнятого персоналу (наприклад, за рахунок відмови від послуг контролерів, які перевіряють лічильники в квартирах і будинках).
Системи контролю VITEX® дозволяють оптимізувати тарифи і поліпшити сервіс. Це одне з найбільш оптимальних рішень, що використовуються в Україні.

Швидка передача даних

Використання системи обліку, яка автоматично збирає дані з приладів (лічильників) і передає їх на сервер, що дозволяє бачити повну картину енергопостачання як окремих споживачів, так і в цілому. У випадку перевищення встановлених лімітів або при недостатній оплати, можна обмежити подачу послуг дистанційно.
Одна з особливостей веб-моніторингу полягає в можливості бездротової передачі даних. Це дозволяє спростити підключення контрольних датчиків до системи контролю, і гарантує більш просту заміну контролюючого обладнання.
Інформація, зібрана з приладів обліку, що надходить на сервер системи, обробляється там і зберігається. Згодом всі дані про споживання ресурсів можуть бути передані до системи обліку постачальних організацій. Управління роботою може здійснюватись як локально, так і віддалено, з робочого місця адміністратора.

Сучасне обладнання для контролю

Під брендом VITEX® випускається обладнання, що дозволяє швидко зібрати мобільну систему моніторингу. Пропонуються чутливі контролери обліку споживання електрики, води та інших ресурсів, а також пристрої для управління подачею. Виробником особлива увага приділяється мобільності і незалежності від зовнішніх джерел живлення. Обладнання здатне стабільно функціонувати повністю автономно, не вимагаючи постійної настройки і контролю. При цьому його вартість є доступною для більшості споживачів. Що стосується використання – виробником передбачена можливість дистанційного управління роботою пристроїв. Всі вимірювання проводяться регулярно, що дозволяє контролювати подачу ресурсів з високою точністю.
Для підключення датчиків до системи, пропонуються зручні варіанти бездротових контролерів, які здійснюють передачу інформації від периферії в систему збору даних. Досягається можливість роботи зі стандартними інтерфейсами і протоколами. При цьому не потрібно прокладати кабельні лінії зв'язку, монтувати додаткове мережне устаткування. Конкретно для систем водопостачання, можна замовити готові мобільні пункти контролю. Це обладнання може працювати в автономному режимі, здійснюючи контроль тиску і витрати води.

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X