Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA
Контролери
Контролер обробки даних ВРД 06.093-ХХ
Концентратор M-Bus ВРД 05.022
Контролер управління подачею води з інтерфейсом M-Bus ВРД 05.010
Контролер обліку споживання електрики, води, газу, тепла з інтерфейсом M-Bus ВРД 05.011
Бездротовий контролер управління подачею води на батарейках ВРД 06.010
Бездротовий контролер обліку споживання електрики, води, газу, тепла з батарейним живленням ВРД 06.011
Трекер системи моніторингу VITEX® TRACK ВРД 02.012
Зчитувач безконтактних карток типу Mifare з інтерфейсом Ethernet ВРД 07.020-01
Мобільний відеореєстратор Mobile DVR ВРД 07.010
Мобільний термінал автоматизованої системи диспетчерського управління міським наземним пасажирським транспортом ВРД 02.021
Рішення для моніторингу транспорту
Рішення для контролю споживання тепла
Контроль споживання води
Контроль споживання газу
Рішення для контролю технологічних параметрів

Контроллер управления подачей воды с интерфейсом M-Bus ВРД 05.010


Контролер призначений для використання в системах управління водопостачанням і забезпечує обмеження кількості води, що постачається у разі аварій або несплати споживачем послуг водопостачання. Може використовуватися в системах з передплаченими послугами.
Для управління подачею води використовуються кульові крани з електричним управлінням. Контролер може одночасно керувати двома кранами.

Відповідність стандартам

Для обміну інформацією використовується шина M-BUS. Протокол обміну відповідає вимогам стандартів EN 1434-3, EN 13757-2 і EN 13757-3. Підтримуються всі основні функції протоколу M-BUS. Гнучко інтегруються в уже існуючі системи диспетчеризації, побудовані з використанням шини M-BUS.

Автономне живлення управління клапанами

Для роботи контролер використовує електроживлення шини M-BUS (double load 2UL). Для керування клапанами, контролер використовує автономне живлення – акумуляторну батарею. Ємності акумулятора вистачає для роботи без підзарядки не менше 4 років. Для підзарядки батареї можна використовувати додаткове живлення від мережі 24 Ст.

Управління обмеженням споживання води

Управління контролером здійснюється в рамках автоматизованої системи управління або через спеціальне програмне забезпечення, вбудований WEB сервер концентратора M-Bus. Управління через концентратор M-Bus можливе, як локальне, так і з віддаленого робочого місця адміністратора.
Доступні функції початкової установки контролера (первинні адреси M-BUS, дата/час, початкове значення рівнів відкриття кранів води, скидання прапорів помилок) і власне управління кранами подачі води.
Система може не лише повністю відключити/включити подачу води споживачеві, але і обмежити її подачу на необхідному постачальнику послуги рівні (5% – 95%).

Гнучка побудова системи

Серверне програмне забезпечення розташовується в будь-якому місці, що має підключення до мережі Інтернет і дозволяє інтегрувати функцію управління в будь-яку існуючу автоматизовану систему SCADA, АСДУ, ERP, білінгову та ін. Сервер системи підтримує всі сучасні протоколи обміну даними.
Візуалізація роботи системи на поверхових планах будинку
Диспетчерське програмне забезпечення дозволяє контролювати стан водопостачання в онлайн режимі з візуалізацією на поверховому плані будівлі.

Специфікація

Контролер обробки даних - ВРД 05.010-02 ТУ У 32.2-24585318-003-2001
Кульовий кран з електроприводом - CWX-25S Electric motorized brass ball valve for water DN15 DC3-6v CR-01 або інший з аналогічними характеристиками.Завантажити


ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ
ПОШУК
X