Замовити дзвінок:
X

callback
X
ПРО НАС

ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ

ПОСЛУГИ

ЗАВАНТАЖИТИ

НОВИНИ

КОНТАКТИ


RU     UA

Безпровідне устаткування обліку і управління водопостачанням прошло тестування в ЧАО «АК Київводоканал»

Наша компанія пропонує автономне устаткування обліку водопостачання – контролер ВРД 06.011 та управління водопостачанням – контролер ВРД 06.010. Контролери дозволяють підключити до двох лічильників і управляючих клапанів, в інформаційну систему замовника. Джерела живлення вистачає для роботи за призначенням в перебігу міжперевірочного інтервалу водомірів – чотирьох років.
З метою проведення тестування в наближених до реальних умовах, нашими фахівцями виготовлений випробувальний стенд. Стенд складається з устаткування обліку (водомір, вимірювальна накладка і безпровідний контролер з батарейним живленням ВРД 06.011) і устаткування управління водопостачанням (електричний клапан і безпровідний контролер з батарейним живленням ВРД 06.010). Устаткування встановлене в імітатор водопровідної мережі з циркулюючою рідиною.

Для аналізу якості функціонування устаткування і програмного забезпечення, стенд був переданий фахівцям департаменту інформаційного забезпечення і зв'язку ЧАО «АК Киевводоканал». Отримані позитивні відгуки.

Тестирование беспроводного оборудования учета и управления водоснабжением

НОВИНИ
ПОШУК
X